Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

bilety i opłaty

wspólny bilet w Łomiankach

"Wspólny bilet" w Komunikacji Miejskiej Łomianki

Zasady przejazdów autobusami Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o.

1. Honorowane bilety

Oferta "Wspólny bilet" w autobusach KMŁ obejmuje wszystkie bilety ZTM (w tym jednorazowe, krotkookresowe oraz długookresowe), z wyjątkiem biletów czasowych (20-minutowych)

2. Wykaz linii

  • Ł: Metro Młociny – Trasa mostu Skłodowskiej-Curie – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki – Dziekanów Leśny-szpital
  • BIS: Metro Marymont – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki – Dziekanów Polski – Pieńków – Łomna - Palmiry / Czosnów

 

3. Zakres ważności biletów ZTM

Na trasie linii Ł i Ł-BIS bilety ZTM ważne są jedynie na obszarze m.st. Warszawy, tj. od przystanków początkowych METRO MARYMONT lub METRO MŁOCINY do przystanku granicznego PARK MŁOCIŃSKI, zlokalizowanego na ul. Pułkowej przy Wóycickiego.

Wyjątkiem od tej zasady jest "Bilet seniora" - ważny na całej długości trasy.

4. Uprawnienia do ulg

Przy korzystaniu z oferty "Wspólny bilet" w liniach lokalnych są honorowane wszystkie uprawnienia do przejazdów ulgowych (ulga 50%) i bezpłatnych, zgodnie z zasadami obowiązującymi w lokalnym transporcie zbiorowym nadzorowanym przez ZTM.

Zobacz uprawnienia do przejazdów ulgowych i bezpłatnych

5. Przejazdy na trasie Warszawa - Łomianki i Warszawa - Czosnów

Przy przejazdach poza granicę Warszawy obowiązują bilety Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. dostępne m.in. u kierowców. Wyjątkiem jest "Bilet seniora" - zachowujący ważność na całej długości trasy.

Istnieje możliwość doładowania Warszawskiej Karty Miejskiej imiennym biletem 30-dniowym „Łomianki – Warszawa” (164 zł) lub „Czosnów – Warszawa” (184 zł) ważnym w autobusach KMŁ oraz we wszystkich liniach ZTM w 1 strefie biletowej (z wyjątkiem pociągów Kolei Mazowieckich). Doładowanie WKM tym biletem odbywa się jedynie w punktach sprzedaży biletów KMŁ.

W autobusach KMŁ zamontowane są kasowniki współpracujące z systemem biletowym ZTM.

6. Rozkład jazdy KM Łomianki dostępny jest na stronie internetowej przewoźnika.

www.kmlomianki.info

7. Kontakt

Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o. o.
Kiełpin, ul. Rolnicza 248
05-092 Łomianki
tel./fax (022) 751-33-79
www.kmlomianki.info

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

Bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej

Bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej

W codziennym pędzie i natłoku obowiązków najważniejszy dla nas staje się czas. Wszędzie musimy zdążyć dojechać, dojść, dobiec. A skupiając się na punktualności bardzo często zaniedbujemy coś niesamowicie ważnego – własne bezpieczeństwo. I dlatego właśnie to bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej jest tym razem TEMATEM NUMERU kwietniowego iZTM... Bezpieczeństwo, a w zasadzie ludzie, którzy dbają o nie i mają na uwadze, byśmy bezpiecznie dotarli do celu... więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską