„Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom” – VII edycja – ZTM Warszawa

„Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom” – VII edycja

Nagroda Osobowość WTP

Warto nagradzać wzorowe postawy. Dlatego kolejny raz ogłaszamy konkurs dla pracowników, którzy swoją życzliwością i zaangażowaniem w pracę promują Warszawski Transport Publiczny.

W Konkursie nagradzamy tych, którzy najczęściej są na pierwszej linii. To ich codziennie spotykają pasażerowie i to ich twarze kojarzą się im ze stołeczną komunikacją. Zależy nam na tym, żeby te twarze były uśmiechnięte i przyjazne, dlatego promujemy właśnie takie postawy.

Konkurs przeznaczony jest dla etatowych pracowników firm, które w ramach umów z Zarządem Transportu Miejskiego świadczą usługi przewozowe w Warszawie i aglomeracji. Pracodawcy mogą zgłosić osoby, które swoją wzorową postawą budują pozytywny wizerunek WTP (dla takich zgłoszeń przeznaczona jest kategoria „Wybitny Pracownik WTP”), a także te, które wyróżniły się niezwykłą postawą – ratując zdrowie, a nawet życie drugiej osoby (kategoria „Bohater WTP”), a takich zdarzeń jest każdego roku wiele.

Dobrą opinię o WTP (zajrzyjcie do badań „Barometru Warszawskiego”) tworzą ludzie z pasją, którzy dla pasażerów mają uśmiech, dobre słowo i pomocną dłoń, a dla koleżanek i kolegów mogą stanowić wzór do naśladowania.

Spośród takich osób zgłoszonych do konkursu, laureatów wybierze Kapituła złożona z przedstawicieli ZTM oraz m.st. Warszawy. Kapitule, jak co roku, będzie przewodniczyć Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie – Pani Katarzyna Strzegowska.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2024 r.

Szczegółowy Regulamin Konkursu zamieszczamy poniżej.

Dane do PIT-11pdf (390 KB)

Ostatnia aktualizacja 6 maja 2024

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.