Świętuj z nami 30-lecie – ZTM Warszawa

Świętuj z nami 30-lecie

Dłoń trzymająca Warszawską Kartę Miejską i napis Weź udział w konkursie

Ogłaszamy konkurs na zaprojektowanie okolicznościowego wzoru Warszawskiej Karty Miejskiej. Najlepsze prace nagrodzimy.

W tym roku obchodzimy 30-lecie powstania Zarządu Transportu Miejskiego. To dla nas powód do radości i świętowania. Chcemy, żeby po tej rocznicy zostało jak najwięcej trwałych pamiątek, dlatego dziś startuje konkurs „#30lecieZTM”. Wy też macie szansę dołączyć do historii stołecznej komunikacji i zaprojektować wzór WKM, który później trafi do regularnej dystrybucji – każdy będzie mógł go zamówić przy wyrabianiu własnej karty i używać w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Jak wziąć udział w konkursie? Do 31 sierpnia 2022 r. prześlijcie nam swoje prace pamiętając o tym, że wymiary WKM wynoszą: 85×54 mm czyli 1003×639 pix (orientacja pozioma). Należy pamiętać, że na części projektu będą nadrukowane pola na zdjęcie oraz imię i nazwisko. Dopuszczalne są wyłącznie skany prac plastycznych z formatu pracy A4, zapisane w formatach pdf, jpg, png. Należy pamiętać, że na części projektu będą nadrukowane pola na zdjęcie oraz imię i nazwisko.

Projekt karty musi być związany z obchodzonym w tym roku 30leciem Zarządu Transportu Miejskiego i to właściwie tyle, jeśli chodzi o ograniczenia w zakresie samego projektu. Resztę pozostawiamy Waszej wyobraźni.

Oprócz sławy przewidujemy też konkretne nagrody. Zwycięzca dostanie bilet 90-dniowy imienny na strefy 1 i 2 zakodowany na Warszawskiej Karcie Miejskiej z grafiką, która zajęła pierwsze miejsce w Konkursie. Laureaci dwóch kolejnych miejsc dostaną bilety 30-dniowe imienne na strefy 1 i 2 zakodowane na Warszawskiej Karcie Miejskiej.

Ostatnia aktualizacja 3 sierpnia 2022

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.