O zmianach po uruchomieniu nowych stacji M2 – zapis czatu – ZTM Warszawa

O zmianach po uruchomieniu nowych stacji M2 – zapis czatu

zdjęcie

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku. W poniedziałek, 15 kwietnia, od godz. 12.30 do 13.30 na pytania internautów odpowiadał Dyrektor ZTM Wiesław Witek. O co pytali uczestnicy czatu?

Mieszkańcy mieli wiele pytań, podpowiadali również konkretne rozwiązania. Gorącą dyskusję wywołały np. projektowane zmiany w przebiegu trasy linii 120 oraz 170, proponowana częstotliwość linii 156, wzajemne relacje między liniami 160 i 527, bezpośredni dojazd z Marek do Dworca Wileńskiego czy przebudowa ulic na Targówku. Pasażerowie dyskutowali także o zakładanych w projekcie przesiadkach do linii M2.

To dopiero początek konsultacji społecznych. ZTM zaplanował także pięć spotkań z mieszkańcami Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ oraz możliwość składania petycji i wniosków na adres konsultacje@ztm.waw.pl.

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ.

Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2019

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.