Organizatorzy transportu o kontroli biletów i windykacji – ZTM Warszawa

Organizatorzy transportu o kontroli biletów i windykacji

Dyrektor Katarzyna Strzegowska podczas otwarcia FOT

Kontrola biletów w środkach komunikacji miejskiej oraz windykacja należności –to tematy zeszłotygodniowej konferencji Forum Organizatorów Transportu, która odbyła się w Toruniu. Warszawski ZTM jest członkiem wiodącym tej organizacji i aktywnym uczestnikiem wydarzenia.

Toruńskie spotkanie FOT odbyło się 30 listopada. Na konferencję przybyło blisko 80 przedstawicieli organizatorów transportu publicznego z całej Polski. Gości powitał zastępca prezydenta Torunia Zbigniew Fiderewicz, który podkreślał rolę transportu w życiu miasta. Warszawski ZTM reprezentowała dyrektor naczelna Katarzyna Strzegowska oraz dyrektor pionu handlowego Agnieszka Siekierska Otłowska, która podzieliła się doświadczeniami dot. skutecznego w odzyskiwaniu należności.

Prezentacje na temat kontroli biletów i windykacji przedstawili także reprezentanci Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia oraz Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele zrzeszenia, m.in. Białegostoku, Gdańska, Gdyni, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Olsztyna, Łodzi itd.

Powstałe w 2015 roku Forum Organizacji Transportu jest nieformalną inicjatywą w celu wymiany wiedzy i doświadczeń na temat transportu publicznego. Do organizacji należy obecnie 26 przedstawicieli organizatora transportu z terenu całego kraju.

Ostatnia aktualizacja 7 lutego 2024

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.