Ogłaszamy VI edycję Konkursu „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom” – ZTM Warszawa

Ogłaszamy VI edycję Konkursu „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom”

statuetki w konkursie na Osobowość WTP

Już po raz szósty pracownicy Operatorów Warszawskiego Transportu Publicznego wezmą udział w Konkursie „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego Przyjazna Pasażerom”.

Konkurs przeznaczony jest dla etatowych pracowników firm, które w ramach umów z Zarządem Transportu Miejskiego świadczą usługi przewozowe w Warszawie i aglomeracji.

Pracodawcy do udziału w Konkursie mogą zgłosić osoby, które poprzez swoją wzorową postawę wobec pasażerów budują pozytywny wizerunek WTP (kategoria „Wybitny Pracownik WTP”), a także te, które wyróżniły się szczególnie  – ratując zdrowie, a nawet życie drugiej osoby (kategoria „Bohater WTP”).

WTP tworzą ludzie z pasją, którzy dla pasażerów zawsze mają uśmiech, dobre słowo i pomocną dłoń, a dla koleżanek i kolegów mogą stanowić wzór do naśladowania. Spośród takich osób zgłoszonych do konkursu, laureatów wybierze Kapituła złożona z przedstawicieli ZTM oraz m.st. Warszawy. Kapitule, jak co roku, będzie przewodniczyć Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie – Pani Katarzyna Strzegowska.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2023 r.

Szczegółowy Regulamin Konkursu zamieszczamy poniżej.

Dane do PIT-11docx (22 KB)

Ostatnia aktualizacja 4 maja 2023

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.