#projektujzWTP Warszawską Kartę Miejską – ZTM Warszawa

#projektujzWTP Warszawską Kartę Miejską

Grafika z napisem: "20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej. Weź udział w konkursie. Zaprojektuj wzór / grafikę na 20-lecie Warszawskiej Karty Miejskiej."

Dwadzieścia lat temu – 1 października 2001 roku zakodowano pierwszą Warszawską Kartę Miejską. Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału w jubileuszowym konkursie i zaprojektowania wzoru Warszawskiej Karty Miejskiej. Nagrodami są 90- i 30-dniowe bilety.

#projektujzWTP” to nazwa konkursu przygotowanego z okazji 20. rocznicy uruchomienia w Warszawie nowego systemu biletowego i wydania pierwszej Warszawskiej Karty Miejskiej.

Zachęcamy do zaprojektowania wzoru karty nawiązującego do ekologicznego charakteru komunikacji miejskiej. Projekt powinien być przygotowany w rozmiarze 85×54 mm (1003×639 pikseli) w orientacji poziomej. Prace (zapisane w formatach pdf, jpg lub png; w rozdzielczości co najmniej 72 DPI) należy przesyłać do 31 października na adres [email protected].

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie wzory. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie 90-dniowy bilet imienny ważny w 1. i 2. strefie biletowej. Laureaci 2. i 3. miejsca otrzymają bilety 30-dniowe.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada na profilach Warszawskiego Transportu Publicznego na Facebooku i Instagramie, a wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego do końca tego roku.

Szczegółowe informacje o zasadach udziału w konkursie są dostępne w regulaminie.


O historii Warszawskiej Karty Miejskiej można przeczytać w zakładce 20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej.

Grafika z napisem: "20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej. Jedna karta wiele korzyści! Warszawska Karta Miejska to nie tylko bilet. W połączeniu z e-hologramem daje możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych zniżek w różnych kategoriach: Warszawski Transport Publiczny, Kultura i sztuka, Rozwój i edukacja, Sport i rekreacja, Turystyka i wypoczynek, Zieleń i ekologia, Zdrowie i uroda, Gastronomia i sztuka kulinarna"


Ostatnia aktualizacja 26 października 2021

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.