Szukamy armatora statku do Serocka – ZTM Warszawa

Szukamy armatora statku do Serocka

W wakacje Warszawskie Linie Turystyczne zaproponują kolejne atrakcje – ogłosiliśmy przetarg na organizację rejsów statkiem z Żerania do Serocka. Chcemy także połączyć promem Nowodwory i Łomianki.

Poszukujemy armatora, który będzie organizował rejsy Kanałem Żerańskim do Serocka. Statek będzie wypływał z przystani na Żeraniu i kanałem oraz przez Jezioro Zegrzyńskie dopływał do Serocka. Na miejscu przewidziano czas na odpoczynek na lądzie, a następnie powrót do Warszawy. Na statku znajdzie się od 80 do 100 zadaszonych miejsc siedzących oraz kącik zabaw dla dzieci.

Planujemy rejsy od 3 lipca do 26 września w soboty i niedziele. Podróż rozpocznie się ok. godz. 9.00, a powrót do Warszawy jest planowany na godz. 18.00.

Trzy promy – Słonka, Pliszka i Wilga – od początku maja łączą dwa brzegi Wisły. Chcemy, aby w wakacje dołączył do nich jeszcze jeden. To będzie połączenie promowe w północnej części warszawskiego odcinka Wisły, między Nowodworami a Łomiankami. Szukamy armatora, który zorganizuje taką przeprawę.

Prom będzie pływał od 1 lipca do 26 września – w lipcu i sierpniu codziennie, a we wrześniu w soboty niedziele i święta. W dni powszednie ma być 7 rejsów w godzinach 12.00-21.00, a w soboty, niedziele i święta 30 rejsów od godziny 9.00 do 21.00. Na promie będzie 20 miejsc siedzących i tyle samo stojaków na rowery. Rejsy promami są bezpłatne.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mają czas na składanie dokumentów do 22 czerwca do godz. 10.00.

Szczegółowe informacje o Warszawskich Liniach Turystycznych są dostępne na stronie wtp.waw.pl.

Ostatnia aktualizacja 14 czerwca 2021

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.