WOŚP 2021 – wylicytuj karty miejskie i dzień w ZTM – ZTM Warszawa

WOŚP 2021 – wylicytuj karty miejskie i dzień w ZTM

Wygraj dziień w ZTM

Specjalne Warszawskie Karty Miejskie oraz dzień u największego w Polsce organizatora komunikacji miejskiej czyli w Zarządzie Transportu Miejskiego można wylicytować w ramach 29. Finału Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś kończą się aukcje.

Zarząd Transportu Miejskiego już po raz drugi – w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wystawia na licytację dzień w ZTM, czyli ZTM od kuchni. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję odwiedzić m.in.: centralę ruchu, czyli miejsce, z którego przez całą dobę nadzorowany jest Warszawski Transport Publiczny, węzeł komunikacyjny Młociny oraz dział odpowiedzialny za konstruowanie rozkładów jazdy.

Dzień w ZTM można licytować na portalu Allegro.

W ubiegłym roku gościliśmy w ZTM sześcioletniego Jasia. Mama chłopca wiedziała, że jego największym marzeniem jest to, by choć przez chwilę uczestniczyć w organizowaniu i nadzorowaniu komunikacji miejskiej. Dlatego, gdy – w ramach WOŚP 2020 – pojawiła się możliwość wylicytowania dnia w ZTM, nie wahała się długo. Jaś zaczął dzień od odprawy podczas porannego spotkania z przedstawicielami dyrekcji, a później sprawy potoczyły się szybko – odwiedził centralę ruchu, gdzie na licznych monitorach sprawdzał, czy autobusy i tramwaje kursują bezproblemowo i punktualnie, spotkał się z „rozkładowcami”, czyli pracownikami ZTM, którzy są odpowiedzialni za układanie rozkładów jazdy, wyjechał radiowozem na miasto z pracownikami nadzoru ruchu i na końcu sprawdził, jak funkcjonuje węzeł przesiadkowy Młociny oraz Punkt Obsługi Pasażerów.

Zarząd Transportu Miejskiego wystawi na licytacje także cztery specjalne karty miejskie z wgranym 30-dniowym kontraktem.
Karty można licytować na portalu Allegro: karta nr 1, karta nr 2, karta nr 3 i karta nr 4.

Zarząd Transportu Miejskiego już po raz kolejny przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 29. Finału – zaplanowanego na 31 stycznia – będą zbierane fundusze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki to: „Finał z głową”. Za zebrane środki zostaną zakupione m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, egzoskopy, lasery diodowe, koblatory do operacji migdałków oraz aparaty USG i RTG.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie wosp.org.pl.

Zachęcamy także do śledzenia aukcji stołecznych operatorów – Miejskich Zakładów Autobusowych, Tramwajów Warszawskich, Metra Warszawskiego i Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegółowe informacje są dostępne w komunikacie „ZTM i przewoźnicy grają z serduszkiem”.

Ostatnia aktualizacja 4 lutego 2021