Bohaterowie za kierownicą miejskich autobusów – ZTM Warszawa

Bohaterowie za kierownicą miejskich autobusów

Zdjęcie

W codziennej pracy nie tylko rzetelnie wykonują swoje obowiązki i przestrzegają przepisów drogowych. To prawdziwi bohaterowie, którzy gotowi są nieść pomoc poszkodowanym, chorym i słabszym. Warszawa po raz kolejny nagrodziła grupę kierowców miejskich autobusów za ich heroiczną postawę.

– To już tradycja i kolejne spotkanie, gdzie podsumowując rok chcemy szczególnie uhonorować zasłużonych pracowników Miejskich Zakładów Autobusowych. Zgromadzeni tutaj panie i panowie kierowcy wykazali się w pracy nie tylko sumiennością, ale nade wszystko gotowością niesienia pomocy innym ludziom, którzy z różnych powodów znaleźli się w potrzebie – pokreślił Robert Soszyński, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Od kilku lat m.st. Warszawa i Miejskie Zakłady Autobusowe nagradzają pracowników (premią i upominkami), którzy w swojej pracy wykazali się zachowaniem godnym wyróżnienia. W tegorocznej grupie 63 pań i panów kierowców, były osoby, które reanimowały pasażerów, pomagali epileptykom czy stawali w obronie atakowanych pasażerów. Z sylwetkami kierowców-bohaterów można się zapoznać na stronie Urzędu Miasta.

Ostatnia aktualizacja 16 grudnia 2019

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.