Porozmawiajmy o Warszawskim Transporcie Publicznym – ZTM Warszawa

Porozmawiajmy o Warszawskim Transporcie Publicznym

zdjęcie

W środę, 4 grudnia o godzinie 17 w Centrum Kreatywności Targowa odbędą się warsztaty dyskusyjne o Warszawskim Transporcie Publicznym. Będziemy rozmawiać o promocji transportu, konsultacjach społecznych i informacji pasażerskiej. Zapraszamy!

Zarząd Transportu Miejskiego i Rada Warszawskiego Transportu Publicznego organizują otwarte warsztaty dyskusyjne o Warszawskim Transporcie Publicznym. Odbędą się one 4 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56.

Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o promocji komunikacji miejskiej, konsultacjach społecznych, aplikacji dla pasażerów oraz sposobie prezentacji rozkładów jazdy na przystankach.

Centrum Kreatywności Targowa jest przystosowane dla osób z ograniczoną mobilnością oraz wyposażone w pętlę indukcyjną. Będzie także obecny tłumacz Polskiego Języka Migowego.

Zapraszamy!

  Rada Warszawskiego Publicznego została powołana w 2018 r. Jej zadaniem jest zbieranie opinii i propozycji reprezentantów różnych środowisk na tematy organizacyjne, przewozowe, handlowe, taryfowe i infrastrukturalne. W skład rady wchodzą przedstawiciele środowisk: społecznego, ekologicznego, biznesowego, samorządowego i naukowego.  

Ostatnia aktualizacja 29 listopada 2019