Wygraj wycieczkę do fabryki autobusów MAN – ZTM Warszawa

Wygraj wycieczkę do fabryki autobusów MAN

zdjęcie

Chcieliby Państwo odwiedzić fabrykę autobusów MAN w Starachowicach? A może przydałby się nowy zegarek? Spółka Mobilis zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Mobilis w Twoim obiektywie”. Wystarczy sfotografować miejski autobus Mobilisu w barwach warszawskich. Konkurs trwa od 15 kwietnia do 10 maja.

Spółka Mobils – jeden z warszawskich operatorów autobusowych – organizuje konkurs fotograficzny „Mobilis w Twoim obiektywie”. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie autobusów w kategoriach – „Warszawa” lub „Autobusy hybrydowe”. Warszawskie autobusy Mobilisu oznakowane są logo spółki oraz czterocyfrowym numerem taborowym zaczynającym się od: A7, 92, 95, 98.

Maksymalnie do 5 zdjęć w wybranej kategorii należy dostarczyć lub przesłać na płycie CD/DVD lub pendrivie do 10 maja do godziny 12 na adres: Mobilis Sp. z o.o. Diamond Business Park, budynek B piętro 1, ul. Posag 7 Panien , 02-459 Warszawa z dopiskiem „Mobilis w Twoim obiektywie”. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na stronie Mobilisu do 15 maja. 

W każdej kategorii zostaną przyznane trzy nagrody. Zajęcie pierwszego miejsca będzie jednoznaczne z wycieczką do fabryki autobusów MAN w Starachowicach. Za drugie miejsce jury wręczy zegarek, a za trzecie fotopuzzle z własnym, zwycięskim zdjęciem konkursowym.

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie konkursu (do pobrania na dole strony)

Regulamin konkursu pdf (209 KB)
Formularz zgłoszeniowypdf (121 KB)
Lista zdjęć pdf (133 KB)

Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2019

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.