Agent Mobilności – oferta dla firm – ZTM Warszawa

Agent Mobilności – oferta dla firm

Każdy pracodawca może promować proekologiczne postawy osób zatrudnionych w jego firmie. Może także wyróżniać się troską o swoich pracowników. Wystarczy nawiązać współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego w zakresie dofinansowania zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Dla Zarządu Transportu Miejskiego jednym z najważniejszych zadań jest promowanie korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego. Ma to wymiar proekologiczny: im więcej osób przesiądzie się z samochodów do autobusów, tramwajów, metra lub pociągów, tym mniej samochodów wyjedzie na warszawskie ulice. A to oznacza czystsze powietrze, ograniczenie hałasu i mniej zatłoczone ulice.

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca wszystkich pracodawców, bez względu na liczbę zatrudnionych osób, do skorzystania z oferty dofinansowania zakupu biletów długookresowych komunikacji miejskiej. Bilety dla pracowników mogą być kodowane na Warszawskich Kartach Miejskich w biurze ZTM, Punktach Obsługi Pasażerów ZTM lub w siedzibie firmy. Można także zamówić unikalną kartę według projektu pracodawcy, dzięki czemu każdy pracownik będzie posługiwał się kartą miejską z logo firmy lub innym wybranym przez pracodawcę wzorem – karta może w ten sposób stać się nośnikiem reklamowym dla produktu i/lub usługi albo po prostu pozytywnie kojarzyć się pracownikowi z pracodawcą.

Dofinansowanie do zakupu biletów będzie cennym i użytecznym bonusem, dzięki któremu pracownicy odczują, że są ważnym ogniwem w strukturze organizacyjnej. Zaangażowanie pracowników zostanie docenione, a jednocześnie spowoduje, że zespół będzie chętniej utożsamiał się z firmą, w której można liczyć na dodatkowe przywileje.

Bilety dla pracowników sprzedawane są po cenach zgodnych z taryfą przewozową. Pracodawca sam decyduje na jakim poziomie dofinansuje zakup karty. Płatność regulowana jest na podstawie faktur wystawionych na firmę, która we własnym zakresie dokonuje rozliczenia z pracownikiem.

Dane kontaktowe

Grzegorz Letkowski
tel. 664-470-527, e-mail: [email protected]

Oferta ZTM HitBenefit!pdf (3 MB)
Ulotka ZTM HitBenefit!pdf (2 MB)
MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.