Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

732

Zmiana trasy linii 732

od 06.07.2011 (środa) do 20.10.2011 (czwartek)

W związku z budową kanalizacji ściekowej w ul. Sosnowej w Markach i jednoczesnym wyłączeniem z ruchu ul. Sosnowej na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Okólnej ww. linia zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową:

ŻERAŃ FSO – … – Lewandów – Kościuszki –  Okólna – Bandurskiego – al. Piłsudskiego – Duża – MARKI /PUSTELNIK/ – Duża – al. Piłsudskiego – Kościuszki – Okólna – Kościuszki – Lewandów – … – ŻERAŃ FSO.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

  • SZKOLNA 03;
  • KOŚCIUSZKI 02.

Uruchamia się przystanki:

  • FABRYCZNA 51 zlokalizowany przy ul. Kościuszki za skrzyżowaniem z al. Piłsudskiego w kierunku ul. Okólnej;
  • KOŚCIUSZKI 52 zlokalizowany przy ul. Kościuszki przed skrzyżowaniem z ul. Sosnową w kierunku al. Piłsudskiego.

Od dnia 02.09.2011 od początku kursowania linii 732 na jej trasie objazdowej uruchamia się dodatkowo przystanek

  • GŁOWACKIEGO 52 zlokalizowany przy ul. Okólnej za skrzyżowaniem z ul. Głowackiego w kierunku ul. 11 Listopada obowiązujący jako „warunkowy”.

opublikowano 5 lipca 2011r.
ostatnia aktualizacja 19 października 2011r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską