Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

S1, S2, S3, S9

Zmiana rozkładu jazdy linii S1, S2, S3, S9

od 18.10.2015 (niedziela)

Obowiązuje: dzień powszedni, sobota, niedziela

Od dnia 18 października 2015 r., w związku z kolejnymi fazami prac modernizacyjnych infrastruktury kolejowej, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów SKM na liniach S1, S2, S3 i S9 oraz pociągów Kolei Mazowieckich i innych przewoźników.

Wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM na odcinkach Otwock – Warszawa Zach. i Warszawa Wsch. – Pruszków jest utrzymane do nowego rozkładu, tj. do 12 grudnia 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego rozkładu jazdy pociągów znajdują się w gablotach na stacjach, stronie internetowej www.ztm.waw.pl i stronach internetowych przewoźników.

Za ewentualne utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

opublikowano 14 października 2015r.
ostatnia aktualizacja 3 listopada 2015r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską