Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-7, 250

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku PIASKOWA 01 w Łomiankach

od 12.06.2019 (środa)

W związku z kolejnym etapem rozbudowy ul. Wiślanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kolejową do skrzyżowania z ul. Zachodnią i ul. Dolną w Łomiankach, od dnia 12.06 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego PIASKOWA 01, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 250 i L-7.

W zastępstwie uruchamia się przystanek PIASKOWA 51, zlokalizowany na chodniku, około 180 metrów za podstawową lokalizacją, obowiązujący dla linii autobusowych 250 i L-7 jako warunkowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską