Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

731, 741

AKTUALIZACJA: Przebudowa ul. Przylesie w Jabłonnie

od 07.06.2019 (piątek)

Z uwagi na zmianę terminu wdrożenia czasowej organizacji ruchu w związku przebudową ul. Przylesie w Jabłonnie oraz rozłożeniem jej na etapy od dnia 7.06.2019 r. od około godz. 12:00 do odwołania wprowadzone zostają następujące czasowe zmiany
w funkcjonowaniu komunikacji:

 

W związku z przebudową ul. Przylesie w Jabłonnie i jej jednokierunkowym zamknięciem oraz skierowaniem ruchu w kierunku ul. Marmurowej wschodnią połówką jezdni od dnia 7.06.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania wprowadzone zostają następujące czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji:

I. Zmiany trasowe

731, 741
wyłącznie w kierunku krańców STAROSTWO POWIATOWE / OS. MŁODYCH oraz CHOTOMÓW:
ŻERAŃ FSO / NOWODWORY – …  – Marmurowa – Milenijna – Leśna Politechniczna – …
– STAROSTWO POWIATOWE / OS. MŁODYCH / CHOTOMÓW.

 

II. Zmiany przystankowe

1. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • DWORKOWA 01 i 02;
  • LEŚNA 01.

2. Uruchamia się przystanki zastępcze:

  • POLITECHNICZNA 51 zlokalizowany w ul. Akademijnej przed skrzyżowaniem z ul. Politechniczną na istniejącym chodniku. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii 731 i 741.
  • JASNA 51 zlokalizowany w ul. Przylesie przed skrzyżowaniem z ul. Jasną w kierunku ul. Marmurowej na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) 731 i 741.
  • MILENIJNA 52 zlokalizowany w ul. Milenijnej za skrzyżowaniem z ul. Marmurową w kierunku ul. Leśnej na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii 731 i 741.
  • SŁONECZNA POLANA 52 zlokalizowany w ul. Leśnej za skrzyżowaniem z ul. Milenijną w kierunku ul. Politechnicznej na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii 731 i 741.

Tym samym utrzymuje się funkcjonowanie przystanków LEŚNA 01 oraz DWORKOWA 01 w stałych lokalizacjach.

Kursowanie linii odbywać się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 4 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 7 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską