Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N62, 145, 345

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku LEWINOWSKA 02

od 31.05.2019 (piątek) od godz. 20:00

W związku z rozbudową ul. Łodygowej i przełączeniem ruchu na obie jezdnie ul. Łodygowej na odcinku od ul. Wolińskiej do stacji paliw BP od dnia 31.05.2019 r. od ok. godziny 20:00 do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany:

1. Zawieszeniu ulega tymczasowy przystanek LEWINOWSKA 52 obowiązujący jako stały dla linii 145 i 345 oraz warunkowy dla linii N62.

2. Wznawia się funkcjonowanie przystanku LEWINOWSKA 02 obowiązującego jako stały dla linii 145 i 345 oraz warunkowy dla linii N62. Przystanek zostaje zlokalizowany w docelowej zatoce w ul. Łodygowej za skrzyżowaniem z ul. Mechaników w kierunku Ząbek.

opublikowano 30 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską