Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L35, L37, L40, N62

Przebudowa skrzyżowania Wileńska / Legionów w Wołominie

od 13.05.2019 (poniedziałek)

W związku z przebudową skrzyżowania ul. Wileńskiej z ul. Legionów w Wołominie na od dnia 13.05.2019 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 13/14.05 2019 r.) do odwołania wprowadzone zostają następujące czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji:

 

I. Zmiany trasowe

L35
w obu kierunkach:
STARE GRABIE – …  – Wileńska – Długa – M. Reja – Wąska – W. Sikorskiego
– Lipińska – Przejazd
– Sasina – … – SZPITAL POWIATOWY (Wołomin)

L37
w obu kierunkach:
TURÓW (Kobyłka) – … – al. Niepodległości – Kościelna – W. Sikorskiego – Lipińska
– Przejazd
– Sasina – … – SZPITAL POWIATOWY (Wołomin)

L40
w obu kierunkach:
CMENTARZ MARKI (Marki) – …  – Wileńska – Długa – M. Reja – Wąska Żelazna – PKP WOŁOMIN (Wołomin)

N62

 • w kierunku Wołomina:
  DW. CENTRALNY – … – Wołomin: al. Armii Krajowej – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA)
 • w kierunku Warszawy:
  PKP WOŁOMIN (LASKOWA) – Laskowa – al. Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – … – DW. CENTRALNY

 

II. Zmiany przystankowe

1. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

 • LEGIONÓW 01 i 02
 • MIEJSKI DOM KULTURY 01 i 02
 • URZĄD MIASTA 01

2. Utrzymuje się zawieszenie przystanków REJA 01 i 02 w związku z zamknięciem ul. Wileńskiej w Wołominie od ul. W. Sikorskiego do ul. M. Reja.

3. Uruchamia się przystanki zastępcze:

 • PRZEJAZD 54 zlokalizowany w ul. Przejazd przed rondem Jana Pawła II na istniejącym chodniku. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii L35 i L37.
 • NOWOWIEJSKA 51 zlokalizowany w ul. Żelaznej za skrzyżowaniem z ul. Nowowiejską w kierunku stacji kolejowej Wołomin na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii L40.
 • NOWOWIEJSKA 52 zlokalizowany w ul. Żelaznej za skrzyżowaniem z ul. Nowowiejską w kierunku ul. Wąskiej na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii L40.
 • 6 WRZEŚNIA 51 zlokalizowany w ul. Żelaznej za skrzyżowaniem z drogą wjazdową na parking marketu w kierunku stacji kolejowej Wołomin na tymczasowym wypłytowaniu. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii L40.
 • 6 WRZEŚNIA 52 zlokalizowany w ul. Żelaznej za skrzyżowaniem z drogą wjazdową na parking marketu w kierunku ul. Wąskiej na istniejącym chodniku. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) dla linii L40.

4. Przystanek PKP WOŁOMIN (LASKOWA) 01 dla linii N62 funkcjonował będzie jako krańcowy.

Kursowanie linii odbywać się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

opublikowano 13 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską