Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

165

Czasowa zmiana lokalizacji ARESZT ŚLEDCZY SŁUŻEWIEC 01

od 06.05.2019 (poniedziałek) od godz. 12:00

W związku budową przyłącza sieci ciepłowniczej i związanym z tym demontażem wiaty przystankowej od dnia 06.05.2019 r. od godziny 12:00 do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku ARESZT ŚLEDCZY SŁUŻEWIEC 01, obowiązującego jako stały dla linii 165.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek tymczasowy ARESZT ŚLEDCZY SŁUŻEWIEC 51, zlokalizowany około 20 m przed lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską