Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N72, 142, 146, 702

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku STRZYGŁOWSKA 02

od 09.05.2019 (czwartek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Wał Miedzeszyński w rejonie skrzyżowania z ul. Strzygłowską, od dnia 9.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego STRZYGŁOWSKA 02, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 142, 146 i 702 oraz jako warunkowy dla nocnej linii autobusowej N72.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy STRZYGŁOWSKA 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Wał Miedzeszyński przed skrzyżowaniem z ul. Strzygłowską (ok. 60 metrów przed lokalizacją podstawową).

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską