Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

E-2, 520

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku LESZNO 52

od 17.04.2019 (środa)

W związku z przebudową północnej jezdni ul. Leszno (na odcinku od ul. Okopowej do ul. Młynarskiej) od dnia 17.04.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zmianie ulega lokalizacja przystanku zastępczego LESZNO 52, obowiązującego jako stały dla linii E-2520.

Nowa lokalizacja przedmiotowego przystanku tymczasowego LESZNO 52, umiejscowiona jest w ul. Leszno ok. 25 m przed obecną lokalizacją. Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską