Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N62, 145, 345

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku POTULICKA 01

od 15.04.2019 (poniedziałek) od godz. 23:00

W związku z rozbudową ul. Łodygowej i przełączeniem ruchu na obie jezdnie ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej od dnia 15.04.2019 r. od ok. godziny 23:00 do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany:

Wznawia się funkcjonowanie przystanku POTULICKA 01 obowiązującego jako stały dla linii 145 i 345 oraz warunkowy dla linii N62. Przystanek zostaje zlokalizowany w docelowej zatoce na północnej jezdni ul. Łodygowej za skrzyżowaniem z ul. Wyspową w kierunku ul. Radzymińskiej.

opublikowano 12 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską