Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N72, 119, 147

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku KOMBAJNISTÓW 04

od 08.04.2019 (poniedziałek)

W związku z zakończeniem naprawy nawierzchni chodnika przy ul. Bronowskiej,
od dnia 8.04.2019 r. od początku kursowania przywraca się funkcjonowanie przystanku autobusowego KOMBAJNISTÓW 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 119 i 147 oraz jako warunkowy dla nocnej linii autobusowej N72.

Wobec powyższego likwidacji ulegają autobusowe przystanki zastępcze KOMBAJNISTÓW 55 i 56 zlokalizowane przy ul. Trakt Lubelski.

opublikowano 4 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską