Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

AKTUALIZACJA: Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku IZBICKA-CMENTARZ 03

od 06.04.2019 (sobota)

W związku ze zmianą terminu wdrożenia nowej organizacji ruchu przez wykonawcę inwestycji, informuje się, że zmianie ulega data przywrócenia funkcjonowania przystanku autobusowego IZBICKA-CMENTARZ 03.

W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy, od dnia 4.04.2019 r. 6.04.2019 r. od początku kursowania przywraca się funkcjonowanie przystanku autobusowego IZBICKA-CMENTARZ 03, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowej 213.

Wobec powyższego likwidacji ulega autobusowy przystanek zastępczy IZBICKA-CMENTARZ 53, zlokalizowany przed lokalizacją podstawową.

opublikowano 3 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 5 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską