Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

152

AKTUALIZACJA: Czasowa zmiana trasy linii 152

od 03.04.2019 (środa) od godz. 21:00

W związku ze zgłoszeniem e-mailowym wykonawcy budowy kanalizacji o zmianie terminu komisji z 2.04.br na 3.04.br (środę) na godz. 21:00 zmienia się termin wprowadzenia zmiany opisanej ZZO nr 1232/19/P na 3.04.br (środę) na około godz. 21:00 (po komisji).
Tym samym objazdowy rozkład jazdy dla linii 152 będzie obowiązywał od dn. 4.04.2019 r. od początku kursowania.

W związku z jednokierunkowym zamknięciem ul. Klasyków w rejonie skrzyżowania z ul. Modlińską z powodu budowy kanalizacji od dnia 2 kwietnia 3 kwietnia br. od około godz. 21:00 do odwołania linia 152 tylko w kierunku krańca BIAŁOŁĘKA DWORSKA zostaje skierowana na trasę objazdową:

TARCHOMIN – … – Światowida – Modlińska (prosto) – Mehoffera – Orchowiecka – Fletniowa – Klasyków – … – BIAŁOŁĘKA DWORSKA

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

  • KLASYKÓW 04
  • KROKWI 02

Na trasie objazdowej uruchomione zostają tymczasowe przystanki:

  • PODGÓRNA 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu w ul. Orchowieckiej za skrzyżowaniem z ul. Podgórną w kierunku ul. Fletniowej obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).
  • KIERSNOWSKIEGO 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu w ul. Fletniowej za skrzyżowaniem z ul. K. Kiersnowskiego w kierunku ul. Klasyków obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).

Kursowanie linii 152 odbywać się będzie według specjalnego rozkładu jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 2 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 2 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską