Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

208

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku PRZY PARKU 01

od 27.03.2019 (środa)

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Włodarzewskiej i związaną z tym zajęciem prawego pasa ruchu na odcinku od ul. Usypiskowej do Al. Jerozolimskich wraz z wprowadzaniem ruchu jednokierunkowego od dnia 27.03.2019 r. od godz. około 7:00 do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku PRZY PARKU 01, obowiązującego dla linii 208 jako stały.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek PRZY PARKU 51 zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej około 120 m za lokalizacją podstawową za skrzyżowaniem z ul. Przy Parku na istniejącym chodniku.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

opublikowano 26 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską