Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N45, N95, 102, 103, 136

Czasowa zmiana lokalizacji przystanków ROGALIŃSKA 02 i 04

od 11.03.2019 (poniedziałek)

W związku z modernizacją chodnika wokół budynku przy ul. Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej oraz budową azylu na tym skrzyżowaniu, od dnia 11.03.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie n/w przystanków autobusowych:

  • ROGALIŃSKA 02, obowiązującego jako stały dla linii 102,
  • ROGALIŃSKA 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 103 i 136 oraz warunkowy dla linii N45 i N95.

W zastępstwie zawieszonego przystanku uruchamia się przystanek zastępczy ROGALIŃSKA 54, obowiązujący dla wszystkich w/w linii autobusowych zlokalizowany przy ul. Skierniewickiej w kierunku ul. Wolskiej ok. 85 m za podstawową lokalizacją przystanku ROGALIŃSKA 04.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską