Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

208

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku MASZYNOWA 01

od 11.03.2019 (poniedziałek)

W związku z przebudową ul. Włodarzewskiej i związanym z tym zajęciem prawego pasa ruchu na odcinku od ul. Drawskiej do Al. Jerozolimskich wraz z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego od dnia 11.03.2019 r. od godz. około 7:00 do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku MASZYNOWA 01, obowiązującego jako stały dla linii 208.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek MASZYNOWA 51 zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej około 70 m przed lokalizacją podstawową przed skrzyżowaniem z ul. Drawską na istniejącym chodniku.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 marca 2019r.
ostatnia aktualizacja 8 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską