Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N33, N83, 127, 171

Uruchomienie funkcjonowania przystanku PL. TRZECH KRZYŻY 10

od 14.01.2019 (poniedziałek)

Od dnia 14.01.2019 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 14/15.01.2019 r. od początku kursowania) uruchamia się przystanek PL.TRZECH KRZYŻY 10.

Przystanek zlokalizowany będzie przy ul. Nowy Świat  ok. 70 m za skrzyżowaniem z ul. Książęcą jadąc w kierunku ronda de Gaulle’a.

Przystanek będzie funkcjonował dla linii 127 i 171 jako stały oraz dla linii N33 i N83 jako warunkowy.

opublikowano 10 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską