Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N62, 212, 256, 262

Zmiana ustawienia linii na pętli TARGÓWEK oraz zmiany charakteru przystanków KRAŚNICKA i WIERNA dla linii 256

od 14.01.2019 (poniedziałek)

Od dnia 14.01.2019 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych (linia nocna od nocy 14/15.01.2019 r.) wprowadza się następujące stałe zmiany przystankowe w obszarze dzielnicy Targówek m.st. Warszawy:

1. Zmiany w zespole TARGÓWEK:

  • wznawia się funkcjonowanie przystanku TARGÓWEK 05. Przystanek obowiązywał będzie jako krańcowy dla linii 212;
  • dla linii 262 jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 04;
  • dla linii 256 w kursach w kierunku krańca PKP ZACISZE-WILNO jako przelotowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 06. W związku z powyższym przystanek ten będzie funkcjonował dla tej linii jako dwukierunkowy.
  • dla linii N62 w kursach wariantowych rozpoczynających trasę od krańca TARGÓWEK jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 02 (wspólny z liniami 162 i N12).

2. W związku z niewielkim wykorzystaniem przez pasażerów zmianie ulega charakter przystanków KRAŚNICKA 02, WIERNA 01 oraz WIERNA 04 na trasie linii 256 ze stałych na warunkowe (na żądanie).

opublikowano 9 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską