Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N45, N95

Zmiana lokalizacji przystanku PKP KOŁO 01

od 29.11.2018 (czwartek)

W związku z remontem zatoki przystankowej w ul. Obozowej, od dnia 29.11.2018 r., od początku kursowania linii nocnych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego PKP KOŁO 01, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych N45 i N95.

W zastępstwie uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanku zastępczego PKP KOŁO 51, zlokalizowanego przy ul. Obozowej (przed al. Prymasa Tysiąclecia w sąsiedztwie przystanku tramwajowego PKP KOŁO 03), około 110 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 29 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 29 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską