Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N24, 143, 196

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku TOPOGRAFICZNA 01

od 30.10.2018 (wtorek)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy kanalizacji deszczowej w ulicy Frontowej, od dnia 30.10 br. od początku kursowania przywraca się funkcjonowanie przystanku autobusowego TOPOGRAFICZNA 01, obowiązującego jako stały dla linii 143 i 196 oraz jako warunkowy dla linii  N24.

Wobec powyższego likwidacji ulega autobusowy przystanek zastępczy TOPOGRAFICZNA 51, zlokalizowany za lokalizacją podstawową.

opublikowano 29 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 29 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską