Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N32, 154, 175, 188, 228

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 02

od 26.10.2018 (piątek)

W związku z zakończeniem prac związanych z remontem przystanku autobusowego w pasie drogowym ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, od dnia 26.10.2018 r. od początku kursowania linii dziennych przywraca się funkcjonowanie przystanku autobusowego KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 02.

Likwidacji ulega funkcjonowanie przystanków KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 52 i 56.

opublikowano 25 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 25 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską