Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L31

Stała zmiana trasy linii L31 w Wólce Radzymińskiej

od 19.10.2018 (piątek)

Na wniosek Urzędu Gminy Nieporęt, od dnia 19 października 2018 r. od początku kursowania, w każdym kursie linii L31 wprowadza się podjazdy do przystanku WIRAŻOWA w Wólce Radzymińskiej.

L31
TRAUGUTTA (Radzymin)/ PKP DĄBKOWIZNA (Dąbkowizna)– (…) – Wólka Radzymińska: Szkolna – zawrotka na wysokości przystanku WIRAŻOWA i dalej swoją trasą. 

opublikowano 17 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską