Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

141, 189, 401

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku SASANKI 04

od 13.10.2018 (sobota)

W związku z zakończeniem prac związanych z wymianą nawierzchni zatoki autobusowej przystanku SASANKI 04 obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 141, 189 i 401 od dnia 13.10 br. od początku kursowania linii dziennych przywraca się jego funkcjonowanie.

Likwidacji ulega funkcjonowanie przystanku zastępczego SASANKI 54.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 12 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 12 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską