Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

741, 900

Uruchomienie przystanku POETÓW 04

od 22.09.2018 (sobota)

Od dnia 22 września br. (sobota) od początku kursowania linii dziennych w celu poprawy możliwości przesiadki uruchomiony zostaje przystanek POETÓW 04 zlokalizowany w ul. Prząśniczek za skrzyżowaniem z ul. Modlińską w kierunku ul. Animuszu.

Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii 900 w kierunku krańca DOM SAMOTNEJ MATKI oraz 741 w obu kierunkach w kursach wariantowych z podjazdem do przystanku OCZYSZCZALNIA „CZAJKA”.

opublikowano 19 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 25 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską