Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N25, 115, 305

Zmiana lokalizacji przystanku KAJKI 03

od 13.04.2018 (piątek)

W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Kościuszkowców, od dnia 14.04 br. od początku kursowania (linia nocna od nocy 13/14.04 br.), zmienia się lokalizacja przystanku KAJKI 03, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 115, 305 oraz nocnej N25.

Od dnia 14.04 br. przystanek będzie umiejscowiony na chodniku przy ulicy Kościuszkowców ok. 30 metrów za lokalizacją dotychczasową (przed skrzyżowaniem z ulicą Skrzyneckiego).

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską