Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N42

Czasowa zmiana lokalizacji przystanków PŁOCKA 02 i SOKOŁOWSKA 01

od 11.06.2019 (wtorek)

W związku z modernizacją magistrali wodociągowej w ul. Wolskiej na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Bema, od nocy 10/11.06 br. od początku kursowania linii nocnych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanków autobusowych PŁOCKA 02 oraz SOKOŁOWSKA 01, obowiązujących jako warunkowe dla linii autobusowej N42.

W zastępstwie zawieszonych przystanków uruchamia się przystanki zastępcze:

  • PŁOCKA 52, zlokalizowany na chodniku przy ul. Wolskiej, około 65 metrów za lokalizacją podstawową, obowiązujący jako warunkowy dla linii N42.
  • SOKOŁOWSKA 51, zlokalizowany na chodniku przy ul. Wolskiej, około 34 metrów za lokalizacją podstawową, obowiązujący jako warunkowy dla linii N42.
Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską