Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

173

Czasowa zmiana lokalizacji przystanków Idzikowskiego 01 i 02 w Sulejówku

od 11.06.2019 (wtorek)

W związku z rozpoczęciem remontu al. Piłsudskiego w Sulejówku (w rejonie skrzyżowania z ul. Idzikowskiego), a tym samym m.in. wyłączeniem z eksploatacji zatok autobusowych, od dnia 11.06.2019 r. od początku kursowania do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanków IDZIKOWSKIEGO 01 i 02, obowiązujących jako warunkowe dla linii autobusowej 173.

W zamian uruchomione zostają autobusowe przystanki zastępcze:

  • IDZIKOWSKIEGO 51, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy al. Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Harcerską (około 110 metrów za lokalizacją podstawową)
  • IDZIKOWSKIEGO 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy al. Piłsudskiego przed skrzyżowaniem z ul. Idzikowskiego (około 160 metrów przed lokalizacją podstawową).

Charaktery przystanków dla poszczególnych linii nie ulegają zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia

opublikowano 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską