Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-1, L-4

Czasowa zmiana trasy linii L-1 i L-4 w Lesznowoli

od 16.05.2019 (czwartek)

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Gminnej w Lesznowoli i wyłączeniem ruchu kołowego na tej ulicy na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Oficerskiej  od dnia 16.05.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania linie L-1 i L-4 zostają wycofane z podjazdów do przystanku URZĄD GMINY 01. Wobec powyższego wprowadza się przejazdy w obu kierunkach bezpośrednio ciągiem ulic:

L-1
PKP PIASECZNO - … - Jedności - Słoneczna - Lipowa - … - PL. SZWEDZKI

L-4
MYSIADŁO - … - Szkolna - Słoneczna - Lipowa - … - SOSNOWA

 

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku URZĄD GMINY 01.

Kursowanie linii L-1 i L-4 odbywać się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

opublikowano 15 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską