Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-7, N56, 150

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku INSTYTUT EKOLOGII PAN 02

dn. 16.04.2019 (wtorek)

W związku z kolejnym etapem budowy sieci kanalizacji sanitarnej oraz przebudową ulicy Marii Konopnickiej w Łomiankach od dnia 16.04.2019 r. od początku kursowania przywraca się funkcjonowanie przystanku INSTYTUT EKOLOGII PAN 02 w podstawowej lokalizacji, obowiązujący jako stały dla linii 150 oraz jako warunkowy dla linii L-7 i N56.

Jednocześnie likwiduje się przystanek tymczasowy INSTYTUT EKOLOGII PAN 52, zlokalizowany przy ul. Marii Konopnikciej około 130 metrów przed lokalizacją podstawową.

opublikowano 15 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską