Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N62, 212, 256, 262

Zmiana ustawienia linii na pętli TARGÓWEK oraz zmiany charakteru przystanków KRAŚNICKA i WIERNA dla linii 256

od 14.01.2019 (poniedziałek)

Od dnia 14.01.2019 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych (linia nocna od nocy 14/15.01.2019 r.) wprowadza się następujące stałe zmiany przystankowe w obszarze dzielnicy Targówek m.st. Warszawy:

1. Zmiany w zespole TARGÓWEK:

  • wznawia się funkcjonowanie przystanku TARGÓWEK 05. Przystanek obowiązywał będzie jako krańcowy dla linii 212;
  • dla linii 262 jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 04;
  • dla linii 256 w kursach w kierunku krańca PKP ZACISZE-WILNO jako przelotowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 06. W związku z powyższym przystanek ten będzie funkcjonował dla tej linii jako dwukierunkowy.
  • dla linii N62 w kursach wariantowych rozpoczynających trasę od krańca TARGÓWEK jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek TARGÓWEK 02 (wspólny z liniami 162 i N12).

2. W związku z niewielkim wykorzystaniem przez pasażerów zmianie ulega charakter przystanków KRAŚNICKA 02, WIERNA 01 oraz WIERNA 04 na trasie linii 256 ze stałych na warunkowe (na żądanie).

opublikowano 9 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską