Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

116, 518

Uroczystości na ul. Muranowskiej w dn. 17.09 br.

dn. 17.09.2018 (poniedziałek) od godz. 14:00 do godz. 22:00

W związku z obchodami 79 rocznicy agresji sowieckiej na Polskę w dn. 17.09.2018 r. w godz. ok. 14:00 – 22:00 wyłączona z ruchu będzie ul. Muranowska na odcinku od ul. Andersa do ul. Bonifraterskiej. Wobec powyższego w ww. godzinach autobusy linii 116 i 518 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe:

116, 518
w kierunku  krańców WILANÓW / PL. TRZECH KRZYŻY:
od wiaduktu nad ul. Słomińskiego: Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska i dalej swoimi trasami,
w kierunku krańców CHOMICZÓWKA / NOWODWORY:
od skrzyżowania Bonifraterska/Świętojerska: Świętojerska – Andersa i dalej swoimi trasami

Na trasie objazdowej jako stały obowiązuje przystanek ŚWIĘTOJERSKA 02. Jednocześnie zawiesza się funkcjonowanie przystanku MURANOWSKA 04.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 14 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską