Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L39, N83, 209

Zawieszenie funkcjonowania przystanku PKP JEZIORKI 52

od 17.10.2017 (wtorek)

W związku z budową wiaduktu w ciągu ul. Karczunkowskiej i koniecznością wykonania prac ziemnych w rejonie przystanku PKP JEZIORKI 52 od dnia 17.10.2017 r. od początku kursowania linii dziennych (linia nocna od nocy z 17/18.10.2017 r. od początku kursowania) do odwołania zawiesza się funkcjonowanie ww. przystanku. 

Autobusy linii 209, L39 i N83 kursowały będą na obecnie obowiązującej trasie bez obsługi przystanku PKP JEZIORKI 52. W związku z tym przystankiem dla wsiadających i wysiadających dla linii 209 i L39 oraz przystankiem przelotowym dla linii N83 będzie przystanek PKP JEZIORKI 53 zlokalizowany na tymczasowej pętli autobusowej.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 października 2017r.
ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską