Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L32

Czasowa zmiana trasy linii L32

od 11.07.2017 (wtorek)

W związku zamknięciem i remontem ul. Szpitalnej w Piasecznie, od 11 lipca 2017 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania linia L32 zostaje skierowana na trasę zmienioną: 

PIASECZNO /URZĄD MIASTA/ - … - Sienkiewicza – (prosto, z pominięciem wjazdu w ul. Szpitalną) – Polskiego Państwa Podziemnego – … - GROCHOWA.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanku SZPITAL 01.


Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 lipca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską