Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

S1
KM 

Zmiany w kursowaniu pociągów w relacji WARSZAWA - OTWOCK | Honorowanie biletów ZTM-KM

od 29.11.2014 (sobota) do 30.11.2014 (niedziela)

W dniach 29 - 30 listopada 2014 r. (sobota – niedziela) z powodu prac remontowych zmieniona będzie organizacja ruchu kolejowego na odcinku OTWOCK - WARSZAWA ZACHODNIA.

W tych dniach:

- pociągi SKM linii S1 w kierunku centrum Warszawy w godzinach 5.50 – 18.00 kursować będą z pominięciem stacji WARSZAWA OLSZYNKA GROCHOWSKA (pociągi SKM w kierunku Otwocka oraz pociągi spółki Koleje Mazowieckie w obu kierunkach obsługiwać będą tę stację).
- pociągi SKM w kierunku Otwocka w godzinach 23.00 – 6.00 kursować będą przez stację WARSZAWA CENTRALNA (z pominięciem stacji WARSZAWA OCHOTA, WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, WARSZAWA, POWIŚLE i WARSZAWA STADION).

Honorowanie biletów:

Na odcinku OTWOCK – WARSZAWA ZACHODNIA
(wyłącznie w kierunku Warszawy Zachodniej) w godz. 5.00 – 18.00 wszystkie bilety ZTM będą honorowane w pociągach spółki Koleje Mazowieckie (z zastrzeżeniem ważności stref biletowych).


Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 20 listopada 2014r.
ostatnia aktualizacja 24 listopada 2014r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską