Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N41, N44, N46, 114

Zamknięcie ul. Zgrupowania AK Kampinos

od 20.01.2010 (środa) od godz. 23:00

Autobusy zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe.

linia N41 (w obu kierunkach) od skrzyżowania Wólczyńska/Sokratesa/Conrada ulicami: Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka i dalej swoją trasą;

linia N44 (w obu kierunkach) od skrzyżowania Kasprowicza/Przy Agorze/Sokratesa ulicami: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania AK „Kampinos” – teren Zajezdni „Żoliborz” – Zgrupowania AK „Kampinos” – Kasprowicza i dalej swoją trasą;

linia N46 (w obu kierunkach) od skrzyżowania Marymoncka/Przy Agorze ulicami: Przy Agorze – Kasprowicza – METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka i dalej swoją trasą.

linia 114 (w kierunku krańca MŁOCINY-UKSW) od skrzyżowania Kasprowicza/Nocznickiego ulicami: Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa i dalej swoją trasą;

linia 114 (w kierunku krańca BRÓDNO-PODGRODZIE) od skrzyżowania Marymoncka/Zgrupowania AK „Kampinos ulicami: Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada i dalej swoją trasą.

Uwaga! Autobusy linii 114 korzystają z przystanku METRO MŁOCINY 01 (na ul. Kasprowicza w kierunku ul. Sokratesa) w kursach do krańca MŁOCINY-UKSW, a nie jak dotychczas w kursach do krańca BRÓDNO-PODGRODZIE! Autobusy w kierunku Bródna zatrzymują się na przystanku METRO MŁOCINY 54 na ul. Nocznickiego za rondem.

Dla linii 114 w kierunku krańca MŁOCINY-UKSW w zespole SOKRATESA obowiązuje wyłącznie przystanek 02 (na ul. Przy Agorze).

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: PROZY 54; ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 02.

Uruchomione zostają przystanki tymczasowe:

ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 52 – obowiązujący jako „dla wsiadających” na trasie linii N44 i zlokalizowany w ul. Zgrupowania AK „Kampinos” ok. 60m za przystankiem 02.

ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 75 - obowiązujący jako techniczny dla linii N44 i zlokalizowany na terenie zajezdni tramwajowej „Żoliborz”.

METRO MŁOCINY 54 – obowiązujący na trasie linii 114 i N41 i zlokalizowany w ul. Nocznickiego za skrzyżowaniem z ul. Kasprowicza (w kierunku ul. Wólczyńskiej).

Przywrócone zostaje funkcjonowanie przystanku POPIELA 06 na ul. Nocznickiego.

Utrudnienia związane są z budową Trasy Mostu Północnego i zamknięciem ul. Zgrupowania AK „Kampinos” przy ul. Marymonckiej.

opublikowano 8 stycznia 2010r.
ostatnia aktualizacja 20 stycznia 2010r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską