Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

713

AKTUALIZACJA 11.07: Czasowa zmiana lokalizacji przystanku GOŁASZEWSKA 04 w Ołtarzewie

od 26.06.2019 (środa) do 19.07.2019 (piątek)

w związku z przedłużającymi się pracami przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Nizinnej w m. Ołtarzew, przedłuża się postanowienia do dnia 19.07.2019 r. do końca kursowania linii dziennych.

***

W związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Nizinnej w m. Ołtarzew, od dnia 26.06.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do dnia 13.07.2019 r. do końca kursowania linii dziennych zawiesza się funkcjonowanie przystanku GOŁASZEWSKA 04, obowiązującego jako warunkowy dla linii 713.

W zastępstwie zawieszonego przystanku uruchamia się przystanek zastępczy GOŁASZEWSKA 54, zlokalizowany przy ul. Nizinnej ok. 76 m za lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku dla w/w linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską