Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

724

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku CHYLICZKI 02

od 11.06.2019 (wtorek)

W związku z budową sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Wschodniej w miejscowości Chyliczki od dnia 11.06.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku CHYLICZKI 02, funkcjonującego jako stały dla linii 724.

W zastępstwie uruchamia się przystanek CHYLICZKI 52 zlokalizowany na ul. Wschodniej na tymczasowym wypłytowaniu około 70 metrów za lokalizacją podstawową za skrzyżowaniem z ul. Krótką.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską